info@sefaanaokulu.com

0 322 457 36 25

ü Eğitim doğruları söylemek değil, doğruları yapmaktır. ü Çocuklar öğütten çok, iyi örneğe ihtiyaç duyarlar. ü Çocuklara “ne” düşünceler..

BANA GÜVEN VERMENİ BEKLİYORUM GÜVEN NASIL TEMİN EDİLİR. Kendimize güvenimizi doğduğumuz andan itibaren kazanmaya başlarız. Bazı kişiler doğuştan sanatçı, ya da lider olduklarını söy..

OKULA BAŞLIYORUM Çocuklarımızın okul öncesi eğitime başlama gerekliliği başlıca iki şekilde gözlenebilir: **Yemek yeme ve tuvalet alışkanlığı kazanmış olan çocuğumuz aile çevresi kadar a..

34 yıldır evli, 36 yıldır birlikte bir anne babanın çocuğuyum ben Ama onlar dışında sülalemde evli kalmayı başarmış bir Allahın kulu yok kuzenler, kuzen çocukları, amcalar, halalar, teyzeler bir türlü dikiş tutturamadı..

Aile içinde çocuğa karşı tutum çocuğun kişiliğinin gelişmesinde çok Önemli bir etkendir. Bundan dolayı anne babanın çocuğa tutarlı bir şekilde, anlayış ve sabırla yaklaşması gerekir. Aile ort..

Pek çok hastalığın ana nedenlerinden biri sayılan stres, sadece büyükleri değil çocukları da etkiliyor. Çocuklar da stresi en az sizin kadar hissedebiliyor ve bunu gerek ruhsal, gerek fiziksel belirtilerle göste..

SEN NE YAPARSAN BEN DE YAPARIM Aileler otoriter mesafeli ve soğuk olmak istemiyor. Bu iyi bir şey ama bu korku onları yanlış Uca yönlendiriyor. Çocuklarıyla arkadaş ilişkisi kurmaya. Arkadaşlıktaki..

To Top ↑